Repertuar zespołu

Na bogaty repertuar naszego zespołu składają się piosenki polskie i zagraniczne, znane i lubiane przez wszystkich. Począwszy od takich szlagierów jak: What A Wonderful World Louisa Armstronga, Simply the best Tiny Turner, przez Makumbę Big Cyca, Dżagę Dody po Hej sokoły i Ona tańczy dla mnie zespołu Weekend. Tak, gramy również disco polo i się tego nie wstydzimy:). A to z jednego prostego powodu: muzyki tej słuchają miliony Polaków i na Waszej imprezie, wśród Waszej rodziny, znajomych, mogą także znaleźć się osoby słuchające tego gatunku muzycznego. Oczywiście, jeżeli nie będziecie życzyć sobie disco polo na swojej imprezie to tej muzy nie będzie.

Jako zespół grający „Na Żywo” niekiedy lubimy „dołożyć do pieca” i troszeczkę mocniej podkręcamy regulatory naszych wzmacniaczy kiedy gramy rockowe hity, takie jak: Znalazłam – ONA, Nana – Lady Pank, polską wersję Johnny B. Goode – Na tańce go go go, ostrą prymatową wersję Hot stuff Donny Summers czy Całuj mnie zespołu Kukiz i Piersi.

Nie może również zabraknąć klimatów disco z lat 70 i 80, dlatego na naszych imprezach królują: YMCA, Agadou, Boys Boys Boys, Rivers Of Babylon czy Hands up baby hands up.

Dla tych co lubią się przytulać mamy kilka naszych perełek: These Are The Days Of Our Lives – Queen, Thinking Out Loud – Ed Sheeran, Wspomnienie – Czesława Niemena czy kończąca nasze imprezy Nie płacz Ewka zespołu Perfect.

I tak właśnie z nami jest – perfekcyjnie:D. Aaa, nie możemy też zapomieć o Waszych najstarszych gościach. Dla nich także mamy coś miłego: Przetańczyć z Tobą chce całą noc – Anny Jantar, Ktoś mnie pokochał – Skaldów czy Cała sala śpiewa z nami – Jerzego Połomskiego.

Repertuar zespołu Prymat - profesjonalizm

 

Czyli: dla każdego coś miłego!

To tyle tytułem wstępu, teraz zapraszamy Was do zapoznania się z wycinkiem naszego repertuaru.

Przykładowy repertuar zespołu:

Polskie przeboje

Disco polo

Biesiada


 

Zagraniczne przeboje

I wiele, wiele innych.

 

Znajdziesz nas:

Back to Top