Zespół na wesele PRYMAT – Oferta

Poniżej mogą się Państwo zapoznać z naszą bogatą ofertą obsługi muzycznej imprez takich jak:

Wesela

Z uwagi na fakt, iż do każdego klienta podchodzimy indywidualnie, przed uroczystością proponujemy spotkanie z Parą Młodą w celu omówienia wszystkich szczegółów dotyczących m.in. doboru muzyki (na przywitanie Pary Młodej oraz gości, na pierwszy taniec, podziękowanie dla rodziców, krojenie tortu itp.), a także zabaw, konkursów oczepinowych, atrakcji czy też niespodzianek ze strony zespołu itp. Mamy wówczas pewność, że w 100 % spełniamy oczekiwania naszych klientów.

Nasz repertuar obejmuje tak polską jak i zagraniczną muzykę rozrywkową począwszy od lat 60-tych a skończywszy na najnowszych hitach. Kilkunastoletnie doświadczenie pozwala nam idealnie dobrać repertuar pod kątem gości weselnych, dzięki czemu nasze piosenki weselne bawią wszystkich, bez względu na wiek. Wspólnie zatańczymy Zorbę, Kankana i nieśmiertelne Kaczuchy…

Wykonujemy bloki utworów złożone z 6-7 różnych stylistycznie piosenek. Jeżeli goście weselni bawią się na całego, to przedłużamy blok o kolejne utwory. Na przerwę, zwyczajowo, zapraszamy gości piosenką „A teraz idziemy na jednego”…

Z kolei w przerwach, o ile jest takie życzenie Młodej Pary i gości, serwujemy nastrojową, spokojną muzykę, przy której przyjemnie spędza się weselny czas.

Zawsze staramy się zaspokoić gusta biesiadnika, nawet tego najbardziej wymagającego. Nasz wodzirej wzorowo prowadzi weselne zabawy. Gramy również piosenki na życzenie.

Jeżeli wymarzonej na pierwszy taniec melodii nie ma w naszym repertuarze, przygotujemy ją dla Państwa na ten jedyny dzień. Również jesteśmy otwarci na wszelkiego rodzaju sugestie dotyczące prowadzenia wesela, oczepin oraz zabaw i konkursów.

UWAGA:

Oferujemy również usługi naszego wyśmienitego DJ Bartka, który zabierze Państwa w podróż po największych światowych przebojach. Jest to fantastyczne rozwiązanie dla osób chcących zadowolić gusta swoich gości: zespół grający tylko na żywo oraz DJ serwujący muzyke mechaniczną!

 

 

Zespół na wesele Prymat - zabawa

 

Imprezy urodzinowe, rocznice ślubu oraz innego rodzaju eventy i bankiety

 

Od wielu lat zajmujemy się również oprawą muzyczną wszelkiego rodzaju bankietów, imprez firmowych, pikników, koncertów itp.

Studniówki

Studniówka to bardzo ważny dzień w życiu każdego przyszłego maturzysty. Kluczowym elementem jest wybór zespołu muzycznego z odpowiednią energią i repertuarem. My zadowolimy bardzo wymagające gusta młodzieży. Na swoim koncie mamy setki zadowolonych młodych ludzi, dla których mieliśmy okazję grać.

Imprezy sylwestrowe

Niezapomniane imprezy sylwestrowe z zespołem muzycznym weselnym PRYMAT. Nasz zespół muzyczny weselny pozwoli Wam z przytupem wkroczyć w Nowy Rok!

 

 

 

Zapraszamy do współpracy!

Znajdziesz nas:

Back to Top